Polityka prywatności.

 1. Informacje ogólne.
  1. Operatorem Serwisu www.samscan.pl jest firma „SAM-SCAN” Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Liściatej 46, 91-357 Łódź. NIP 726-000-05-84, Regon 470007720. Zarejestrowana przez Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Krajowego Rejestru Sądowego, numer KRS: 0000218907. Wysokość kapitału zakładowego: 194 000 złotych, opłacony w całości.
  2. Serwis realizuje funkcje pozyskiwania informacji o użytkownikach i ich zachowaniach w następujący sposób:
   • Poprzez dobrowolnie wprowadzone w formularzach informacje.
   • Poprzez zapisywanie w urządzeniach końcowych pliki cookie (tzw. „ciasteczka”).
   • Poprzez zapisywanie technicznych logów na poziomie serwera www, obsługiwanego przez firmę Net1.pl s.c. 95-070 Wola Grzymkowa ul. Tymiankowa 5 NIP:7292282522
  3. Niniejsza Polityka jest dokumentem informacyjnym i nie zastępuje polityki bezpieczeństwa, prowadzonej przez Operatora Serwisu zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych.
  4. W zakresie danych, będących danymi osobowymi w świetle przepisów o ochronie danych osobowych, administratorem danych jest Operator Serwisu.
 2. Prawa autorskie.
  1. Wszystkie materiały publikowane na stronach objęte są prawem autorskim. Dotyczy to zarówno treści tworzonych przez redakcję, jak i inne osoby – w tym użytkowników serwisu. Przedruk materiałów w jakiejkolwiek formie i w jakimkolwiek języku jest łamaniem prawa polskiego.
  2. Dostęp do wszelkich treści serwisu są bezpłatne, a ich autorzy i serwis nie odpowiadają za ewentualne szkody zaistniałe w wyniku ich używania. Samscan.pl zastrzega sobie prawo do przesyłania na podane (w trakcie rejestracji lub korzystania z formularzy) adresy elektroniczne informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dn. 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Serwis samscan.pl zastrzega sobie także prawo do blokowania profili użytkowników, którzy złamali zapisy zawarte w regulaminie serwisu.

Comments are closed.